راهنمای

 

برای خرید بلیط هواپیما ازپروازیاب، گزینه «پروازهای داخلی» را انتخاب کنید. بعد از انتخاب نوع بلیط، لازم است مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تعداد مسافران را وارد کنید و بر روی گزینه‌ی جستجو کلیک کنید.

 

 

 

 


 

برای مثال فرض کنید می خواهیم سفری از شهر مشهد به شهر شیراز داشته باشیم. پس از انتخاب مبدا و مقصد، لیست تمامی پروازهای موجود در آن مسیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

 

 

 


بعنوان مثال اولین گزینه را انتخاب می کنیم و به دنبال آن صفحه ذیل نمایش داده میشود. که دران تاریخ و شماره پرواز وساعت حرکت و قیمت بلیط هواپیما نمایش داده میشود.

 

 

 

 

 


حال بخش ثبت اطلاعات مسافرین را تکمیل نموده و اطلاعات تماس خود را به شکل دقیقی برای رزرو بلیط هواپیما وارد نمایید و شرایط و قوانین پرواز را نیز تایید نموده و موافقت خود را اعلام کنید.

 

پس از آن بخش اطلاعات مسافرین نمایش داده میشود و مبلغ پرداختی نیزدر بخش پیش فاکتور نمایش داده میشود. سپس از طریق درگاه بانک می توانید نسبت به پرداخت اینترنتی هزینه خرید بلیط هواپیما اقدام نمایید.

 

 

 


پس از کلیک روی درگاه بانک صفحه پرداخت ذیل باز میشود. با دادن اطلاعات کارت اعتباری در این صفحه خرید بلیط هواپیما با سهولت و در نهایت امنیت به پایان میرسد.